Nahoru

Návštěva partnerské školy ze SRN

V říjnu navštívili naši školu budoucí lodníci a kapitáni z partnerské školy ze Schönebecku u Magdeburku. Během svého pobytu mohli vidět nejen krásy města Děčín, naši školní loď, ale doprovázeli jsme je i do Prahy na zajímavá místa. Zajistili jsme jim plavbu lodí po Vltavě od firmy EVD a společně si prohlédli Masarykovo zdymadlo na Střekově. S partnerskou školou v SRN spolupracujeme již velmi dlouhou dobu. Žáci našeho oboru Lodník navštěvují pravidelně jejich prostředí ve druhém ročníku studia, aby názorně viděli ty části plavebních cest, o kterých se učí v teorii.

Termínový kalendář

Naši partneři

Jak se k nám dostanete

close
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu. Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.